PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm

Publikuar: Mars 10, 2019 10:10 pm | Nga: Gashi | Çmimi: 30 | Tel.: +38344845808

PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Materiali: silikoni
Realistic
Cilësi: I butë
Dizajn i jashtëm: Penisi simulimi
Gjatësia :, 21 x 4cm (L)
Kendi i thithjes Diametri: 6 cm
E përsosur për zbutjen, lirimin e stresit dhe nxitjen e qarkullimit të gjakut.
E mrekullueshme fleksibël, por e fortë, është e lehtë për t\\\’u përdorur dhe eksperimentuar.
Një nga një lloj dizajn ofron ndjesi të reja erotike.
Forma e posaçme është projektuar për luajtje të sigurt dhe e mban atë të mos humbasë.
Do t\\\’ju sjellë shumë argëtim.
Si një dhuratë e përsosur për veten ose për dashurin tuaj.
– Ky produkt është për individët dhe çiftet për t\\\’u përdorur, ju lutemi të mbani higjienën para dhe pas përdorimit.
QMIMI – 30 ero

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39