Pensione

Emri Kontaktues: Zyra-sherbime | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 08.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofrojmë shërbime në realizimin e të drejtave tuaja pensionale nga Zvicra, Gjermania, Kroacia dhe Sllovenia. Përvoja shumëvjeçare.
Informatat (nga e hëna- deri të premten nga ora 08-15) tel. 045/237-492, 049/822-801.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 1 =