Percjellja e autmojetit 24h permes GPS-it

Publikuar: Qershor 2, 2017 12:42 pm | Nga: Alush | Çmimi: 99 | Tel.: 049 790162

Percjellja e autmojetit 24h permes GPS-it Percjellja e autmojetit 24h permes GPS-it

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mundëson monitorim 24 orë online,alarm në rast vjedhjeje,ruan historikun e lëvizjes dhe shpejtësinë e lëvizjes,të njofton me SMS nëse kalon kufizimin e shpejtësis etj.
Automjetin mund ta përcjellni përmes programeve(apps) në telefona smart dhe përmes kompjuterit.
Bizneseve ju mundëson ti ulin shpenzimet e karburantit duke zvogluar rrugët e panevojshme.

I përshtatshëm për biznese të ndryshme ,taxi, automjete private , Rent a Car etj.
GPS funksionon duke vendosur sim card (VALA 900,IPKO ose Z Mobile)e cila duhet të ket internet.

Alushi 049 790162
viber 0037744387372

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39