Përfitoni pension nga Zvicra, Gjermania, Austria !!!!

Publikuar: Mars 20, 2015 11:48 pm | Nga: ZyraePensioneve.com | Tel.: +41 (0)52 721 33 44

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Nëse më herët keni punuar në diasporë dhe tani keni arritur moshën e pleqërisë (mbi 65 vjet), juve ju takon e drejta e pensionit nga ai shtet ku keni punuar.

ZyraePensioneve.com ju ndihmon që ta realizoni të drejtën tuaj pensionale.

Per me teper informata, vizitoni www.ZyraePensioneve.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39