Perkthime dhe Kurse Gjermanisht, Frengjisht 049580178

Publikuar: Maj 3, 2015 10:02 pm | Nga: Juvi | Çmimi: 000 | Tel.: 049580178

Perkthime dhe Kurse Gjermanisht, Frengjisht  049580178 Perkthime dhe Kurse Gjermanisht, Frengjisht  049580178 Perkthime dhe Kurse Gjermanisht, Frengjisht  049580178 Perkthime dhe Kurse Gjermanisht, Frengjisht  049580178

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ne shkollen JUVI perveq perkthimeve profesionale,gjyqesore i gjeni edhe kurset egjuheve te huaja
gjuhe
GJERMANE
FRENGE
ANGLEZE

vetem ne grupe te vogla , ligjerojne vetem nje staf i shkolluar jashte vendit

Kurse per DOKTOR

BASHKIM FAMILJAR ekstra ushtrime te testeve te GOETHE dhe OESD , ku me ushtrimin e testeve secili kalon provimin me heren e pare .
049 580 178

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39