kerkojmë Kujdestare për Fëmijë

Publikuar: Shkurt 12, 2014 8:37 pm | Nga: deni5 | Tel.: +41765175942

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kërkojmë Kujdestare për dy Vajzat tona të moshës dy vjeç dhe pesë muaj.Jetojmë ne Zvicer.pagesa sipas marrveshjes,Ju lutem te lajmerohen vetem ata persona te cilet posedojne vizë shengeni,a është nga Shqipërija apo Maqedonija nuk prishë pune vetem te jete person i sinqert.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39