***** Phoenix Connections *****

Publikuar: Shtator 9, 2016 7:33 pm | Nga: PHOENIX CONNECTIONS | Tel.: +377 45 369 66

***** Phoenix Connections ***** ***** Phoenix Connections ***** ***** Phoenix Connections *****

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

***** Phoenix Connections *****
Tani edhe në rrethin tuaj

Kompania Phoenix Connections ka startuar shërbimin e tyre mobil dhe ju ofron klientëve të vet dhe klientëve të rinj shërbimet dhe mbështetjen e tyre drejtpërdrejt ne zyrën, biznesin poashtu edhe në shtëpitë tuaja dhe ju ofron qasjen në të gjitha shërbimet e dhëna nga Kompania Phoenix Connections.
-Zgjidhje dhe eliminim të shpejtë te defekteve teknologjike
-Zëvendësim dhe ndërrim të pjesëve të dëmtuara
-Riparim të pjesëve pjesërisht të dëmtuara
-Instalim
-Programim
-Web Design
-CRM Platforma
-VoIP Solutions & Services
-Formatime (XP,Vista,Windows 7, 8, 8.1, 10)
-Riparim të Laptopëve, Tabletave si dhe Smartphonëve tuaj
-kontrata mirëmbajtjeje etj,etj,

-Eshte vetë një vend ku mund ti gjeni të gjitha dhe ku të gjitha shërbimet vijnë drejt tek ju, është Phoenix Connections

Na kontaktoni në
web: www.phoenixconnections.net
mail: [email protected]
skype: phoenixconnections
tel: +377 45 369 666

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39