PIRUN NAFTE

Publikuar: Korrik 28, 2010 11:57 am | Nga: CALIFANO CARRELLI | Tel.: 042453170

PIRUN NAFTE PIRUN NAFTE PIRUN NAFTE PIRUN NAFTE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

14. PIRUN NAFTE I PËRDORUR

Tipi i makinerisë : YALE V2970
Matrikull: CF0777

TË DHËNAT BAZË TË NJË PIRUNI: Pirun
nafte me kollonë dhe translator i cili lejon lëvizjen e
thikave majtas-djathtas, bateri dhe karikues baterie.

KARAKTERISTIKAT E PIRUNIT
Pesha maksimale mbajtëse : Kg 4000
Tipi i kollonës : simpleks
Lartësia maksimale e pirunjëve TOTALE h3 (mm): 4500
Lartësia minimale e kollonës h1 (mm): 2930
Thikat : Gjatësia (mm) 1200
Goma dopio superelasike mishi
Flashante dhe akustik për ecje në të kundërt
Konvertitor hidraulik
Distributor me katër dalje

I revizionuar, disponibël.

CMIM I REZERVUAR* € 12.500,00 + TVSH
KONTAKT
CEL:0692056313
TEL/FAX:042453170

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39