podrumi me qera

Emri Kontaktues: Agim Borovci | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044357411 | Data e Publikimit: 30.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj podrumin me qera i cili ka 70m2 + tarasa 80m2 i cili gjendet ne lagjen bregu i diellit prane shkolles fillore ‘Iliria’ dhe Al-Petrol-it.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 1 =