podujev banes 2+1 ne shitje

Emri Kontaktues: avni haziri | Çmimi: 35000€ | Qyteti: Besianë | Telefoni: 044699324 | Data e Publikimit: 17.07.2010

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

podujev banes ne qender te qytetit rruga zahir pajaziti nr 5. afer komunes per ball me park te qytetit. ne shitje. banesa ka 2 dhoma gjumi 1 pritje te perbashket me kuzhin banjo koridor ballkon dhe nje podrum qe gjindet ne hymje te nderteses per ma shum info tel 044699324 ose e-meil [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 3 =