podujev banes 2+1 ne shitje

Publikuar: Korrik 13, 2010 8:22 am | Nga: avni haziri | Çmimi: 35 | Tel.: 044699324

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

podujev ne qender te qytetit banes 2+1 ne shitje banesa ka dy dhoma gjumi nje pritje me kuzhin te perbashket banjo koridor ballkon dhe nje podrum qe gjindet ne hymje te nderteses banesa ka 60.47 metra katrore esht ne katin e 3. qmimi 35 mij euro per ma shum info tel 044699324 ose e-mail [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39