PRAKTIKANTE

Publikuar: Qershor 13, 2016 10:14 am | Nga: AMA KOPSHTI | Çmimi: 50 | Tel.: 049 753 127

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kopshti “AMA” kerkon studente per mbajtjen e praktikes .
Kushtet qe duhet ti plotesoje aplikantja:
-Te jete duke ndjekur studimet ne njeren nga fakultetet edukim,psikologji ose te kete te perfunduar studimet ne fushat relevante te cilat lidhen me edukimin e femijeve.
-Te jete e pergjegjshme,e sakte si dhe te kete vullnet per te punuar me femije.
-Te kete nje fjalor te paster dhe te flase bukur gjuhen shqipe.
-Perparesi do te jete njohja e gjuhes angleze.
Afati I aplikimit do te jete deri me 01.07.2016
Te gjithe te interesuarit le te dergojne CV se bashku me nje fotografi ne e-mail adresen tone zyrtare [email protected]
Vetem aplikantet te cilat I plotesojne kushtet do te ftohen per interviste.
Me respekt Kopshti “AMA”

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39