Printer All in one Brother MFC-J6920DW

Publikuar: Shkurt 1, 2019 3:45 pm | Nga: Besim Hoxha | Çmimi: 420 | Tel.: 045558029

Printer All in one Brother MFC-J6920DW Printer All in one Brother MFC-J6920DW Printer All in one Brother MFC-J6920DW Printer All in one Brother MFC-J6920DW

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Printer fotokopje All in one ( Print, Scan, Fotocopy, Fax, Color per Format A4 dhe A3 ) Brother MFC-J6920DW i pershtatshem per studio te arkitektures dhe ndertimtaris si dhe per office. Siq e shihni neper foto shitet sebashku me sistemin me rimbushje full Color si dhe me çipat universal te perdoimit po ashtu se bashku me çipat vjen edhe resetuesi i çipave per te interesuarit mund tju rekomandoj ti shikoni keto linke te me poshteme sipas rradhes per te pa se qka mund te beni me kete lloj printeri dhe operacionet e tij multifunksionale.
Çmimi eshte i pa diskutueshem per shkak te sistemit efikas dhe ekonomik qe mbron hargjimet e teperta te ngjyrave pra eshte Eco system me valvula te ajrit.

1. www.youtube.com/watch?v=b3kMmIxCq2o
2. www.youtube.com/watch?v=4psxfPeXeNc

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39