Projektor ‘Optoma’

Publikuar: Shkurt 17, 2014 9:19 pm | Nga: Eugen | Çmimi: 230 | Tel.: 044228718

Projektor ‘Optoma’ Projektor ‘Optoma’ Projektor ‘Optoma’ Projektor ‘Optoma’

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet projektori ‘Optoma’, ky projektor funksion per telefona, kompjuter si dhe televizor.Eshte i ri dhe nuk eshte perdorur per asnje minut si dhe permban 11 pjes ne pakon e tij. Projektori ne fjal eshte nje shperblim i fituar si dhe ka edhe faturat e shperblim marrjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39