Promotere/Agjente

Publikuar: Shtator 17, 2017 7:45 am | Nga: viva liquids | Tel.: +37744/168-219

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kompania per prodhimin e detergjenteve te lengshem VIVA LIQUIDS shpall konkurs:
Pozita – Promotore/Agjente
Cka Kerkohet:
– Te prezentoj produktet gjate aktiviteteve te promocionit.
– Te informoj konsumatoret per produktet, cilesine dhe cmimin.
– Te raportoj kerkesat e bizniseve/konsumatoreve te drejtori i kompanise.

Kushtet:
– Te kete shkollen e mesme te perfunduar.
– Te kete aftesi shkelqyera komunikuese.
– Te kete pervoj nje vjeqare ne promocion.

KONKURSI MBETET I HAPUR DERI ME DATEN 01 TETOR 2017

Te interesuarit te dergojne CV- te e tyre ne [email protected] ose nr mob/tel: +37744168219

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39