PUNESIM NE BAZAT AMERIKANE NE IRAK DHE AFGHANISTAN

Publikuar: Dhjetor 28, 2018 12:49 pm | Nga: Acjencioni PUNESIMI | Çmimi: 5000 | Tel.: +383 45 435 040

PUNESIM NE BAZAT AMERIKANE NE IRAK DHE AFGHANISTAN PUNESIM NE BAZAT AMERIKANE NE IRAK DHE AFGHANISTAN PUNESIM NE BAZAT AMERIKANE NE IRAK DHE AFGHANISTAN PUNESIM NE BAZAT AMERIKANE NE IRAK DHE AFGHANISTAN

Mundësi e mirë punësim në kampet ushtarake amerikane në Irak dhe Afghanistan në kuadër të kompanisë KBR dhe FLOUR.
Pozitat: Administratë, Burime njerëzore, Inxhinier, Arhitekt, Mjek, IT, Punëtor I thjeshtë, Mekanik, Elektricist, Zdrukthtarë, Saldues-Metalpunues, Instalues&Mirëmbajtës uji, Instalues&Mirëmbajtës i rrymës, Sigurim, Shofer, Kuzhinë&punëtor kuzhine, Logjistikë, Ngrohje&Klimatizim, Depoist, Zjarrëfikës dhe shumë pozita tjera.
Mbi 5 mijë persona nga kanë shfrytëzuar këtë mundësi dhe janë punësuar në këto kampe.

Të drejtë aplikmi kanë të gjithë shtetasit e Kosovës, Shqipërisë, Maqedonisë, Serbisë etj.

Paga mesatare 5000-8000$ në muaj (fjetja, ushqimi, banim, bilete airoplani te garantuar, pa pagese).

Përveç kësaj, agjencioni jonë ju ofron konsultime dhe të gjitha këshillat e nevojshme hap pas hapi deri në fazen finale të punësimit.

Për çdo informatë
Tel. +38345435040
[email protected]
Rr.”Deshmoret e Kombit”
Afer Komunes, tek SuperViva
Feriza

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39