PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK

Publikuar: Korrik 3, 2017 6:08 pm | Nga: APP | Çmimi: 5000 | Lagjja: Deshmoret e Kombit | Tel.: +38345435040

PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

KBR OFRON MUNDËSI PUNËSIMI NË BAZAT E USHTRISË AMERIKANE NË IRAK
Agjencia për punësim “APP” kryen shërbimet dhe aplikimin për punësim në kampet ushtarake amerikane në Irak ne kuadër të kompanisë KBR.
Pozitat: Inxhinier, Arhitekt, Mjek, IT, Punëtor I thjeshtë, Mekanik, Elektricist, Zdrukthtarë, Saldues-Metalpunues, Instalues&Mirëmbajtës uji, Instalues&Mirëmbajtës i rrymës, Sigurim, Shofer, Kuzhinë&punëtor kuzhine, Logjistikë, Ngrohje&Klimatizim, Depoist dhe shumë pozita tjera.
Mbi 5 mijë persona nga Kosova kanë shfrytëzuar këtë mundësi dhe janë punësuar në këto kampe. Paga mesatare 4000-6000$ në muaj.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni në tel:045/435 ose të na shkruani permes faqës tonë në FB.
Adresa:
Rruga “12 Qershori”
Në lokalet e shkollës së gjuhëve të huaja “APP School”
Ferizaj

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39