Punësim në Gjermani për Infermier/e

Publikuar: Shkurt 6, 2019 10:59 am | Nga: JobCenter Kosovo | Tel.: 045620983

Punësim në Gjermani për Infermier/e

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ne aktualisht po kërkojmë urgjentisht 450 infermier/e për të punuar në Gjermani.
Nëse jeni të interesuar për këtë ofertë, ju lutemi kontaktoni Jobcenter Kosovo.

Ju mirepresimin në qendren tonë të aplikimi që është falas.

Detyrat dhe përgjegjësitë:
Eshtë përgjegjëse për dhënien e kujdesit primar për pacientët
Duhet të asistojë gjatë punës së mjekut
Të kujdeset për pacientët
Të aplikojë dhënien e terapisë.

Kualifikimet për vendin e punës:
Shkolla e mesme e Mjekësisë / Licenca e punës / Referencat e punes
Preferohen njohuritë në Gjuhen Gjermane.
Njohuri bazike të punës me kompjuterë.
Duhet të përshtatet në orarin fleksibil të punës.
Kryen shërbime të tjera që lidhen me profesionin.

Na kontaktoni tani në +383 (0) 456 209 83, [email protected] ose të vini në qendrën tonë të aplikimit Prishtinë:

Jobcenter Kosovo – e Hënë – e Shtunë 9-16
Bajram Bahtiri 8 (Xhamia e Llapit)
10000 Prishtina

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39