PUNO NGA SHTEPIA SI MESIMDHENES

Publikuar: Gusht 30, 2018 5:00 pm | Nga: Ramadan Beqiri | Çmimi: 30 | Tel.: +38344201362

PUNO NGA SHTEPIA SI MESIMDHENES

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Qendra Arsimore “GJENIU” Kosovë, Shqipëri, Troje dhe Diasporë.

PLATFORMË DIGJITALE

www.gjeniu.org

Kjo platformë është unike e cila mundëson që Ju të punoni nga shtëpia dhe pa shkëputje nga puna.
Nxënësit, studentët dhe të gjithë të tjerët që janë të interesuar mësimet e tyre i marrin nga cili do vend që ndodhen, kur të dojnë dhe sa herë që kan nevojë mund t’i përsëritin ato.
Kjo platformë është aktive dhe ka kaluar me sukses fazën e pilotimit.
Lëndë aktive është fizika, që akoma kërkohen mësimdhënës të klasave tjera.
Platforma digjitale e të nxënit nga distanca, e-learning: www.gjeniu.org, mbulon të gjitha nivelet e arsimit, në Kosovë, Shqipëri, Troje shqiptare dhe diasporë.

Jemi në kërkim të mësimdhënësve për lëndë:
– Gjuhë shqipe
– Gjuhë angleze
– Gjuhë gjermane
– Gjuhë tjera të huaja
– Matematikë
– Fizikë
– Kimi
– Biologji
– Histori
– Gjeografi
– Ed. Qytetare
– Art figurativ
– Kulturë muzikore
– Punë dore
– Natyra dhe njeriu
– Lëndë profesionale për SHML
– Lëndë të fakultetit
– Lëndë me zgjedhje
Kontaktoni me Platformën digjitale www.gjeniu.org, nëpërmjet email: [email protected], [email protected],
fb: https://www.facebook.com/ramadan.beqiri.98
tel. dhe viber +38344201362.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39