Punojmi

Publikuar: Mars 13, 2010 2:26 pm | Nga: Faik | Çmimi: 0000 | Tel.: +37744315914

Punojmi Punojmi Punojmi

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

W-Ndertimi Ne do të zgjidhim çdo problem rreth Banjos tuaj

Përshkrim i sendit:
Mirë se vini ne faqen W-ndertim W-Ndetimi është një biznes familjar,i cili ekziston qysh nga viti 1995. Per herë të pare është themeluar nga Faik Bardiqi. Ne bëjmë pune te ndryshme ndertimore duke u nisur nga ndertimi pre Fundamentit e deri te perfundimi totoal i shtepijes tuaj. Punet tona te perditshme jan nga me të ndryshmet: Plaka,Ujsjells,Nxemje,Montim te Dyerve dhe Dritareve,Isolime te ndryshme etj,etj?…….. Pë informata ma detale mundeni të kontaktoni drejteperdrejt me Faik Bardiqin. Punojmi:- Nxehtësia Ujsjells Pllaka kanalizime Izolime W-Nderimi ju Siguron dhe ju Garanton per gjdo pune qe punohet ne objektin tuaj. 2- Vite Garanci per punet qe i ka punuar W-Ndertimi Informata te me tejshem viziton Web-site tonë www.w-ndertimi.de.tc

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39