Punonjes zyre

Publikuar: Dhjetor 8, 2014 10:28 am | Nga: evrotarget | Tel.: 044 20 30 48 049 40 50 30

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kompania evroTarget me seli në Prishtinë, ofron për kompani internacionale shërbime në fushën e komunikimit dhe përkujdesjes ndaj klientëve. Duke punuar për kompani cilësore evropiane dhe amerikane, ne kemi arritur të mësojmë shumë nga proceset komplekse të punës, duke shtuar dhe rritur vlerën tonë dhe të partnerëve tanë, dhe duke krijuar kështu besim të plotë tek partnerët tanë. Pra, ne jemi ata te cilët idet në fushën e telekomunikimit me klientë i bëjmë realitet.
evroTarget ofron vende të reja pune për të interesuarit që kanë njohuri të avansuara të gjuhës spanjolle!
Kandidatët e interesuar që zotërojnë gjuhën spanjolle tanimë mund të aplikojnë tek ne, nevojitet vetëm dëshira për të punuar.
Kërkesat:
• Të flas rrjedhshëm gjuhën spanjolle!
• Të këtë aftësi komunikimi
• Të këtë përgjegjësi në punë dhe aftësi për të punuar në grup
Edukimi:
• Edukim universitar i dëshiruar, por jo i domosdoshëm
Aftësitë:
• Përdorimi i MS Office si dhe aplikacioneve tjera për punë
Për informata më të hollësishme ju mund të na kontaktoni në cdo kohë në email apo në numrat vijues
Aplikimi bëhet duke dërguar CV-në tuaj ne email-adresën e mëposhtme:
[email protected]
+377(0) 44 20 30 48
+386(0) 49 40 50 30
Vetëm aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39