punsim ne Gjermani ,kurse gjuhesh

Publikuar: Janar 13, 2016 11:52 am | Nga: Shkolla JUVI | Çmimi: 00 | Tel.: 049580178

punsim ne Gjermani ,kurse gjuhesh punsim ne Gjermani ,kurse gjuhesh punsim ne Gjermani ,kurse gjuhesh punsim ne Gjermani ,kurse gjuhesh

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Punësim ne Gjermani për Infermjerët dhe Doktorët shqiptarë ! ! !
Në bashkëpunim me organizaten gjermane për integrimin e të huajve në Gjermani PMK të udhëhequr nga Herr Kerschbaumer, bëjmë ndërmjetësimin për punësim në Gjermani të kuadrit mjeksor
Takimi i kandidatëve me Herr Kerschbaumer javen e dytë të janarit 2016
Ndërmjetësimi pa pagesë
Tel. 044145903. 049580178 — hier: Kosova, Prishtina.

Kurse te gjuhes Frenge dhe angleze
Perkthime gjyqesore

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39