Puntore shtepie Bebisiter

Publikuar: Dhjetor 19, 2017 11:37 am | Nga: Fadil Krasniqi | Çmimi: 500 | Tel.: +41765702150

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoi nje puntore per pune shtepie dhe kujdesje te nje fmiu 4 vjeqar.
Puna gjendet ne Zvicer. Fjetja dhe ushqimi jan ink.
Punet jan pastrim shtepie, rrobash,dhe kujdesje nje femije .
Pagesa 500.fr muaji.neto.
Ju lutem te lajmrohem ato we kan drejt udhtimi per 3 muaj.
+41765702150

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39