Qen

Publikuar: Qershor 15, 2015 9:02 pm | Nga: Liridon | Çmimi: 75 | Tel.: 049892370

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes qenin me race Terrier, shumica e njohin si \\\’\\\’Jamar\\\’\\\’, Eshte shume i mire per gjueti, i ushtruar ne Gjueti, si dhe per Maca, Dhelpra, Derra, Lepuj, Minje, Uri e shume sende te tjera…
Qmimi eshte i volitshem, por edhe qeni eshte i mire,, tash qeni eshte me i plote dhe me i mire sepse fotografite jane bere para disa diteve..
Per njerez eshte i urte, dhe ka deshire te luaj shume me njerez..

Per me shume info ne telefon..
Whatsapp, Viber +38649-892-370

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39