Qen Siberian Husky

Publikuar: Mars 18, 2010 8:54 pm | Nga: Haris | Çmimi: 500 | Tel.: 044403442

Qen Siberian Husky Qen Siberian Husky Qen Siberian Husky Qen Siberian Husky

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes qen haski me origjin siberiane eshte 7 muajsh mashkull me ngjyr te kuqe eshte qen shum i mir i menqur dhe shum i bukur pelqen boren pasi qe eshte edhe vet nga vendi i bores ika perdor te gjitha barnat e nevojshme vakcinim , etj. kur ta e shihni do te bindeni se sa i bukur eshte . per me shum mund ta shihni edhe fotot….

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39