Shpalljet për Kamionë në Albanik
Shes zetor deutz
KamionëAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet me plug dhe karroce esht d7206 ne gjendje te mjaftueshme