Shpalljet për Patundshmëri në Albanik
Shes shtepi dhe lokal 426m2
Shes shtepi dhe lokal 426m2
Shtëpi në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vendndodhja: Durres Shqipri, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te Spitalit...
Shitet dyqani me 27 metra katror, per cdo lloj biznesi
Shitet dyqani me 27 metra katror, per cdo lloj biznesi
$36000Lokale në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyqani eshte ne Plazhin e Durresit prane rruges kryesore “Rruga Pavaresia”, ne gjendje shume te...
Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres
Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres
Banesa në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne plazhin e Durresit tek Apollonia me sip.79m2, 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1...
shitet shtepia 3 kateshe
shitet shtepia 3 kateshe
$130.000Shtëpi në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepija ndodhet ne shqiperi ne nikel 7 km nga kamza per fushkruj.tre kateshe me dy mije metra katrore tok...
SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 65000EURO URA E DAJLANIT
SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 65000EURO URA E DAJLANIT
$65000Banesa në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.urja ndodhet afer detit kati 5 dhe eshte 3+2+1 kontaktoni ne numrin greek 0036938042627 mikel
Banes nji dhomshe ne qender te Ulqinit (Mali i zi)
Banes nji dhomshe ne qender te Ulqinit (Mali i zi)
$52.000Banesa në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes nji dhomshe,ne katin e par,gjindet ne qender te Ulqinit,banesa isht e renovuar,2 klima,dera e...