Shpalljet për Banesa në Shitje në Albanik
Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres
Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres
Banesa në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne plazhin e Durresit tek Apollonia me sip.79m2, 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1...
SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 65000EURO URA E DAJLANIT
SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 65000EURO URA E DAJLANIT
$65000Banesa në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.urja ndodhet afer detit kati 5 dhe eshte 3+2+1 kontaktoni ne numrin greek 0036938042627 mikel
Banes nji dhomshe ne qender te Ulqinit (Mali i zi)
Banes nji dhomshe ne qender te Ulqinit (Mali i zi)
$52.000Banesa në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes nji dhomshe,ne katin e par,gjindet ne qender te Ulqinit,banesa isht e renovuar,2 klima,dera e...