Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Albanik
Shes shtepi dhe lokal 426m2
Shes shtepi dhe lokal 426m2
Shtëpi në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vendndodhja: Durres Shqipri, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te Spitalit...
shitet shtepia 3 kateshe
shitet shtepia 3 kateshe
$130.000Shtëpi në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepija ndodhet ne shqiperi ne nikel 7 km nga kamza per fushkruj.tre kateshe me dy mije metra katrore tok...