Shpalljet për Patundshmëri në Besianë
Banesa në Qendër të Podujevës
Banesa në Qendër të Podujevës
Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në qendër të Podujevës në Rr.\”Zahir Pajaziti\” P 5/2, përballë...
7,5 hektare
$100TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.7,5 hektare u selu Repa kod Podujeva
17 hektara
$100Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.17 hektara prodajem
Shes Banesë në Qendër
Shes Banesë në Qendër
$55000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.:SHITET BANESA NE QENDËR TË PODUJEVES ,103m2 banesa posedon: Sallon Kuzhine+dhome ndjenje ne...
Shitet Banesa
$50.000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne qender te Podujeves
Shitet Banesa
$65000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa ne qender te Podujeves Banesa ka kete renditje: 2 dhoma gjumi 1 kuzhin me shpajz dhe paradhom...
Shitet banesa ne qender te Podujeves
$62000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne qender te Podujeves Ka kete renditje: 1 Sallon 1 Kuzhin me shpajz 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2...
4.5 hektara
$100TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.4.5 hektara obradive zemlje i 3 hektara sume u selu repa kod Podujeva
7.5 hektara ne Podujeve
$150Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.7,5 hektare shtepi Repa kod Podujeva
Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit
Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit
TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 16 ari truall ne rrugen: Nazim Gafurri ne Podujeve. Toka gjendet perball ish Fapolit tash Terminali...
shes shtepine
shes shtepine
$100000Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka nje sallon me kuzhin .dy dhoma,korridorin dhe banjon ..si dhe nje pamje te bukur nga lumi llap
Shitet vikendica
PatundshmëriBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vikendica ne liqenin e batllaves me 4.5 Ari truall tek vikendicat Vikendica eshte e maruar nga bllokat
Troje për shitje Zakut – Zemljiste na prodaju Zakut
Troje për shitje Zakut – Zemljiste na prodaju Zakut
TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodaje se imovina (zemlja) Stevana Mitrovića u selu Gornji Zakut (opština Podujevo) – oko 2...
shtepi
$135000Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin 250m2 me 3.66 ari shtepia gjindet afer dy shkollafe fillore dhe afer shtepis se shendetit n...
Troje për shitje Zakut – Zemljiste na prodaju Zakut
Troje për shitje Zakut – Zemljiste na prodaju Zakut
TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodaje se imovina (zemlja) Stevana Mitrovića iz Gornjeg Zakuta (opština Podujevo), celokupna ili...
podujev banes ne shitje
$35000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.podujev ne qender te qytetit rruga zahir pajaziti nr 5 banes 2+1 dhomshe ne shitje banesa ka dy dhoma gjumi...
podujev banes ne shitje
$35000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.podujev ne qender te qytetit rruga zahir pajaziti nr 5 banes 2+1 ne shitje. afer komunes per ball me park...
podujev banes ne shitje
$35000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.podujev ne qender te qytetit banes 2+1 ne shitje rruga zahir pajaziti nr 5 afer komunes per ball me park te...
podujev banes 2+1 ne shitje
$35000Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.podujev banes ne qender te qytetit rruga zahir pajaziti nr 5. afer komunes per ball me park te qytetit. ne...
Shtepi ne shitje
Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me 5 ari truall ne Podujeve , shtepia gjendet 250m larg nga qendra ,eshte afer distribuimit...