Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Besianë
17 hektara
$100Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.17 hektara prodajem
7.5 hektara ne Podujeve
$150Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.7,5 hektare shtepi Repa kod Podujeva
shes shtepine
shes shtepine
$100000Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka nje sallon me kuzhin .dy dhoma,korridorin dhe banjon ..si dhe nje pamje te bukur nga lumi llap
shtepi
$135000Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin 250m2 me 3.66 ari shtepia gjindet afer dy shkollafe fillore dhe afer shtepis se shendetit n...
podujev banes 2+1 ne shitje
$35000Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.podujev banes ne qender te qytetit rruga zahir pajaziti nr 5. afer komunes per ball me park te qytetit. ne...
Shtepi ne shitje
Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me 5 ari truall ne Podujeve , shtepia gjendet 250m larg nga qendra ,eshte afer distribuimit...
Shtepi ne shitje
$0000Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me 5 ari truall ne Podujeve,shtepia gjendet 250m larg nga qendra ,ne rr:Hakif Zejnullahu...