Shpalljet për Mobileri në Besianë
garnitura
garnitura
MobileriBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes garnitura te mira te ruajtra dhe ne gjendje shum te mir