Shpalljet për Patundshmëri në Deçan
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Banesa me QeraDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Oferta e besueshme e kredisë 72h
Oferta e besueshme e kredisë 72h
$02Lokale me QeraDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nderuar Sir Madam / Oferta e kredisë afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë me një interes prej 3%....
shes lokal + banese ne tirane
$2000Lokale në ShitjeDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet lokal + banese gjithsej 113m2. lokali eshte 48m2 + verande 60m2 ndersa banesa 65m2. ndodhet ne...
Shes 5.2 hektarë  Deçani.
Shes 5.2 hektarë Deçani.
$100000TrojeDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 5.2 hektarë tokë në afërsi të Deçanit, 6 km nga rruga Deçan – Gjakovë, pranë liqenit...
prodajem imanje Decani okolina
prodajem imanje Decani okolina
$100000PatundshmëriDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodajem imanje u selu Dobric,opstina Decani,oko 6km od magistrale Decani-Djakovica,pored lokalnog puta i...