Shpalljet për Patundshmëri në Drenas
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan
$2000TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine –...
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve
$1500TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine –...
durres shitet 125+25garazh personal 57000euro 3+2+1
durres shitet 125+25garazh personal 57000euro 3+2+1
$57000Banesa në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kati 5 ka 3dhoma 2wc sallon guzhin 3 ballkona lindje perendim shikon detin me hypoteke ka garazh personal...
shitet ne plazhi durres3+2+1 125m+25mgarazh 58000euro afer detit
shitet ne plazhi durres3+2+1 125m+25mgarazh 58000euro afer detit
$58000Banesa në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet ne plazhi durres 125m+25mgarazh 58000euro afer detit ka 3 dhoma 2 wc sallon guzhin 3 ballkone 25m...
shitet plazhi dures 3+2+1  125m+25m garazh 60000euro afer detit
shitet plazhi dures 3+2+1 125m+25m garazh 60000euro afer detit
$60000Banesa në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa eshte kati 5 ka 3doma 2 wcd sallon kuzine
SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM  1 JAV
SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM 1 JAV
$650TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET TRUALLI ( TOKA ) ME 71 ari TRUALLI GJINDET AFER DRENASIT Trualli gjindet ne rrugen Drenas –...
Shes Banesë 75 m2: 2 dhoma, 2 banjo, koridor, sallon + kuxhinë
Shes Banesë 75 m2: 2 dhoma, 2 banjo, koridor, sallon + kuxhinë
Banesa në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ësht 75 m2: 2 dhoma te fjetjes, dy banjo, koridor, salloni + kuxhinë. Ne katin per dhese, ësht e...
Shes banesen ne katin e 2 me 62m2
Banesa në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne katin e 2 me 62m2 ne DRENAS. Banesa ndodhet perball Restaurantit M2000 , qmimi sipas...
Shes banesen ne katin e 2 me 62m2.
Banesa në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne katin e 2 me 62m2 ne DRENAS. Banesa ndodhet perball Restaurantit M200 , qmimi sipas...
Shes 2 banesa me 84m2 dhe 62m2. ne Drenas
Banesa në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne katin e 5 me 84m katror. Gjithashtu edhe banesen ne katin e 2 me 62 metra katror. Banesat...
Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres – €165,000
Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres – €165,000
$165000Shtëpi në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mali i Robit, Rezidence me ambjente te gjelberuara, kend sportiv, parking dhe mirembajtes. Shitet papafingo...
Shes 10 ari toke
$3500TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toka eshte e pajisur me kanalizim ujesjelles dhe e banueshme.
Lëshojm me qira shtëpinë në qendër të Drenasit, e përshtatshme për familje.
$200Banesa me QeraDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia është pjesë e banesave njëkatëshe në qendër të Drenasit, dhe ka 3 dhoma, paradhomë,...
shes 80 ari truall mbrapa SHARRI CENTER
$750TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 80 ari truall ne llapushnik mbrapa SHARRI CENTER bejme ndrrim me banese çmimi 750€ ari
shes  48.60 ari truall
shes 48.60 ari truall
$5000TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 48ari truall ne magjistralen prishtine-Peje truall posedon 2 dalje ne magjistrale posedon qasje rreth...
SHES TROJE
TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES TROJE NE KORROTIC TE POSHTME AFER SHKOLLES FILLORE KUMUNA E DREASIT 10 DERI 20 ARI QMIMI 1500 EURO PER...
Shes Troje
Shes Troje
TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes troje ne qender te Drenasit, 500 metra larg tregut. rruga e asfaltuar, infrastrukture komplete. Trojet...
jap me qera lokalin ne drenas
$250Lokale me QeraDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap me qera lokalin ne drenas lokali gjendet ne qendren tregtare ne katin e dyte ka 50meter katror
shtepi
Shtëpi në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjent shtepin ne komoran ka 2 dhoma gjumi dhoma e pritjes kuzhin banjo dhe tjetra shtepi e cila osht...
shes localin 23.5 m2 ne drenas
shes localin 23.5 m2 ne drenas
$35.000Lokale në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lokali gjendet ne katin e dyt, te lokalet e reja e shes per arsye shkollimit jasht vendit….