Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Drenas
Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres – €165,000
Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres – €165,000
$165000Shtëpi në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mali i Robit, Rezidence me ambjente te gjelberuara, kend sportiv, parking dhe mirembajtes. Shitet papafingo...
shtepi
Shtëpi në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjent shtepin ne komoran ka 2 dhoma gjumi dhoma e pritjes kuzhin banjo dhe tjetra shtepi e cila osht...