Shpalljet për Troje në Drenas
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan
$2000TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine –...
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve
$1500TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine –...
SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM  1 JAV
SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM 1 JAV
$650TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET TRUALLI ( TOKA ) ME 71 ari TRUALLI GJINDET AFER DRENASIT Trualli gjindet ne rrugen Drenas –...
Shes 10 ari toke
$3500TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toka eshte e pajisur me kanalizim ujesjelles dhe e banueshme.
shes 80 ari truall mbrapa SHARRI CENTER
$750TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 80 ari truall ne llapushnik mbrapa SHARRI CENTER bejme ndrrim me banese çmimi 750€ ari
shes  48.60 ari truall
shes 48.60 ari truall
$5000TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 48ari truall ne magjistralen prishtine-Peje truall posedon 2 dalje ne magjistrale posedon qasje rreth...
SHES TROJE
TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES TROJE NE KORROTIC TE POSHTME AFER SHKOLLES FILLORE KUMUNA E DREASIT 10 DERI 20 ARI QMIMI 1500 EURO PER...
Shes Troje
Shes Troje
TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes troje ne qender te Drenasit, 500 metra larg tregut. rruga e asfaltuar, infrastrukture komplete. Trojet...