Shpalljet për Automjete në F. Kosovë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Vetura në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
GOLF II
$1000Vetura në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes golf II, ne gjendje te rrgullt … me plin etj ..
Shes veturen Opel corsa 1.3 Dizel
$55000AutomjeteF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Viti i prodhimit eshte 2005, te kaluara ka 126621, eshte i ruajtur dhe eshte ne funksion shume mire, ka klime.
Shes Kombi Mercedes
$2500AutomjeteF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kombin Mercedes Benz, MB 100,eshte mjaft i pershtatshem per transport,per pune dhe udhetim,me targa...
audi 100
$1800Vetura në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.audi 100 viti i prodhimit 1987 kubikazha 2.2 benzi-plin ka senzor
Shes OPEL ZAFIRA 2.0 DTI
Shes OPEL ZAFIRA 2.0 DTI
$8000Vetura në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vetura OPEL ZAFIRA ka ngjyrë të hintë , ka pes pal dyer ka 7 karrige . Dhe ka 173.000 km të kaluara ....