Shpalljet për Banesa me Qera në F. Kosovë
Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.
Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.
$200Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet banesa me qera ne Rrugen Dardania ne Fushe Kosove, kati I 2-te, perball Petrol Company, afer...
Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball
Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball
$180Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jipet Banesa me Qira per ballé Fakultetit AAB ose Company Petroll ne F.Kosové. Banesa eshte e Mobiluar me...
Jap banesen 80 m2 me qera ne Fushe Kosove
Jap banesen 80 m2 me qera ne Fushe Kosove
Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar plotesisht. Ndodhet perball Peteol Company ne katin e 4.
Lēshohet me Qera banesa në Fushëkosovë
$220Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet banesa me Qera në Fushëkosove te shkolla \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\”Mihal...
Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball
Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball
$180Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jipet Banesa ne F.Kosovè me Qira ne rrugen 28.Nentori, perball “Company Petroll, ose Fakultetit...
Kerkoj Banes me Qira nga Data 01.02.2016
Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj Banes, Garsonier ose Dhomë ne Kuader te Shtepis me kushte normale Banimi Jemi Qift me nje Femij...
Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves
Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves
$190Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Eshte ne katin e trete. gjendet perball Petrol Company ne...
Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves
Jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves
$200Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne hyrje te Fushe Kosoves, gjegjesisht perball Petrol Company. eshte ne katin e trete dhe ka...
Jap me qira banesen 3 dhomeshe ne hyrje te Fushe Kosoves
Jap me qira banesen 3 dhomeshe ne hyrje te Fushe Kosoves
$230Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte perball Petrol Company ne hyrje te Fushe Kosoves. Ka 80 m2 dhe eshte ne katin e katert. Banesa...
jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves
jap banesen dydhomeshe me qira ne hyrje te Fushe Kosoves
$200Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte perball Petrol Company ne hyrje te Fushe Kosoves. Ka 64 m2 dhe eshte ne katin e trete. Banesa...
Kerkoj bashkebanuese (f)-studente
Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne fushe kosove dhe ka kushte shume te mira per banim.
Jap me qira banese dydhomeshe ne hyrje te FusheKosoves
Jap me qira banese dydhomeshe ne hyrje te FusheKosoves
Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar e gatshme per banim, ndodhet perball PetrolCompany ne hyrje te Fushe Kosoves....
kerkoj banes me qera ne Fushe Kosove
$120Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Korkoj banes me qera ne Fushe Kosove sallon e kuzhin edhe nje dhome e fjetjes deri 50 m2 qmimi deri 120...
Banese me qera 100 m2, e mobiluar, vetem 185 euro
Banese me qera 100 m2, e mobiluar, vetem 185 euro
$185Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka këto cilësi: 1. 100 metra katror-ndertim i vjeter. 2. Banesa e rindërtuar ne hapësiren e...
Leshoj Banese me qira ne Fushe Kosove
Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne Fushe Kosove, ndertesa EUROMED, Kati i trete i banimit. Ashensor dhe uje 24 ore. Ka...
Jap banesen  dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves
Jap banesen dy dhomeshe me qera ne hyrje te Fushe Kosoves
Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ndodhet ne hyrje te Fushe Kosoves, gjeghesisht perball Petrol Company. Eshte super e mobiluar dhe ka...
Leshoj banesen dy dhomeshe me qera
$200Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar,gjendet ne F.Kosove ne rrugen kryesore (afer JYSK-ut ).Banesa ka dhomen e dites me...
Banesa ipet me qira 75m2 te Interexi
$220Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ipet me qira te interexi 75m2 e mobiluar komplet dy dhoma gjumi sallon me kuzhine teras banjo
Banesa ipet me qira 75m2 te Interexi
$220Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ipet me qira te interexi 75m2 e mobiluar komplet dy dhoma gjumi sallon me kuzhine teras banjo
Banesa ipet me qira 75m2 te Interexi
$220Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ipet me qira te interexi 75m2 e mobiluar komplet dy dhoma gjumi sallon me kuzhine teras banjo