Shpalljet për Banesa në Shitje në F. Kosovë
Shitet banesa  3 dhomshe
Shitet banesa 3 dhomshe
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 3 dhomshe kati i 4 Me siperfaqe 60.05m2 Nr kontaktues : +383 45 520 311
Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2
Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne qender te Fushe Kosoves saktesisht te rrethi. Banesa eshte ndertim i ri me pamje nga...
Shitet Banesa 120 metra katror
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa ne Euromed , Banesa ka 120 metra katror, 4 dhoma ,banjo.shpajz,ballkon ,ashensor ,ndertim i...
Shitet Banesa ne Ndertesen e Spitalit Euromed
Shitet Banesa ne Ndertesen e Spitalit Euromed
$70000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa ne Spitalin e Euromedit ne Fush Kosov Banesa ka 120 Metra katror , 4 dhoma , 3 fjetjes nje...
qmim shum i volitshum me ofert prej 4 dite
qmim shum i volitshum me ofert prej 4 dite
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banes 55m2 ne fush koso afer rrethit per informoata ±37745659194 viber ose 049658012
Banese ne shitje
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shese banesen ne Fushe Kosove, ne rrugen kryesore, afer VIVA FRESH. Banesa eshte 71 meter. Ka 2 dhoma...
Shitet Banesa
$000000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Fush Kosov tek Apollonia 2 e mobiluar me mobilje pothuajse te reja per me shum info...
BANESE EKSKLUZIVE
BANESE EKSKLUZIVE
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESË EKSKLUZIVE 125 m2 Adresa: Lagja Apollonia E7, pas Kolegjit AAB, Fushë Kosovë Kati i tretë 1...
Shes banese 33,69m2 dhe garazhe perdhese 17.19m2 ne Fushe Kosove
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne Fushe Kosove ndertim i Vjeter dhe garazha perdhese,Banesa eshte ne lagje Urbane afer...
Blej Bnese te Vogel ne Fushe Kosove
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa te jete nje dhomshe me qmim te arsyshem pagesa te jete 30-40 % Kesh pjesa e mbetur me Rata mujore...
shitet plazhi dures 125m+25m garazh 60000euro afer detit
shitet plazhi dures 125m+25m garazh 60000euro afer detit
$60000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banese 3+2+1 afer detit kati 5.
banese ne shitje
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesën në Fushë Kosovë, në rrugën kryesore Prishtinë – Fushë Kosovë, afër shkollës...
Shes banesen ne F.kosove, 54 m2,dy dhoma
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Fushe Kosove blloku a20 ndertim i tregtise, 54 m2 kati i pare. Dritoni 044151504 049423266
SHitet Banesa
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa Ndodhet ne fushe Kosove, i ka 3 Dhoma, Banjon dhe Sallonin me kuzhinen shum te madh eshte ne katin e...
Banesa sipas Marrveshjes
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim banesa me cilesi evropiane me cmime te tregut cmimet sipas marrveshjes kemi te gjitha tipet e...
banese ne shitje
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesën në Fushë Kosove, në rrugën kryesore Prishtinë – Fushë Kosovë, afër shkollës...
BANESA NE SHITJE
BANESA NE SHITJE
$30000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjentisht e shes banesën ne Fushe Kosovë, kati përdhes/dy dhoma/banjo komplet e renovuar, te gjitha...
BANESA NE SHITJE
BANESA NE SHITJE
$30000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjentisht e shes banesën ne Fushe Kosovë, kati përdhes/dy dhoma/banjo komplet e renovuar, te gjitha...
BLEJ BANESE NE FUSHEKOSOVE
$00Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BLEJ BANESE NE FUSHE KOSOVE TE BANESAT SLLOVENE ME MUNDESI TE KOMPENZIMIT NE QMIM EDHE VETURA RENAULT...
Bleni Banesen qe gjithnje e keni enderruar (BANES 4 KATESHE)
Bleni Banesen qe gjithnje e keni enderruar (BANES 4 KATESHE)
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne siperfqe totale prej 1’3 hektar ku po ndertohen 22 objekte banesore (4 Katshe, me nga vetem 2...