Shpalljet për Banesa në Shitje në F. Kosovë
Banesa me mundesi pagese per 36 muaj pa KAMAT
Banesa me mundesi pagese per 36 muaj pa KAMAT
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesat Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 48...
Banese ne shitje
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ndodhet ne rrugen kryesore “Nena tereze” ne Fushe Kosove, perballe Mob IN. Eshte ndertim...
shes banesen
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa Ndodhet ne Fushe Kosove , Te rrethi , i ka 3 dhoma gjumi , Ballkonin me pamje nga qendra, sallonin...
shes banesen
$55000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen , ndodhet ne fushkosove te rrethi , me pamje nga rruga kryesore , i ka 3 dhoma gjumi ,...
Banese ne shitje
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shese banesen ne Fushe Kosove, afer shkolles fillore Mihail Grameno, perballe Mob-In. Banesa ka 71 meter...
shes banesen 72 m2, qendrim ditor nje dhom gjumi, paradhom dhe ballkon
$35000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen e sapo ndertuar dhe te perfunduar ne F.kosovë banesa ka 72m2 dhe asht e kualitetit te lart
shes banesen  44 m2
shes banesen 44 m2
$21500Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banese prej 44m2 ka qendrim ditor,dhom gjumi ,shpajz,ballkon
shes banesën dy dhomëshe në Fushë Kosovë
$30000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa dy dhomëshe 59m2, e mobiluar
Shes Banesë 71m2, 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine bashke dhe banjo
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ndertim i ri, ndodhet ne Rrugen kryesore te Fushe Kosoves, perballe Mob-in, afer shkolles...
Shes banesën 58m2 2 dhoma
$30.000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 2 dhomëshe e mobiluar me mobile të reja, ndërtim i ri, e gatshme për banim menjëherë.
shiten banesat ne fushe kosove te qerdhja e shtetit
$22.500Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten dy banesa ka 50m2 mrapa qerdhes se shtetit njera ne katin e 8 kurse tjetra ne katin e 9 te banimit...
Shes banesë 51 m2, me cmim shumë të volitshëm
$27.000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa shitet e mobiluar, gjendet ne F.Kosove, lagjen Apolonia, kati i 4-të me ashensor. Cmimi i...
Shitet urgjent banesa 64m2 ne laxhe apollonia
Shitet urgjent banesa 64m2 ne laxhe apollonia
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjent shitet banesa 64m2 komplet me mobile ne fushe kosove laxhe apollonia nga ana e majte e rruges...
Shitet banesa 64m², kati III ne laxhen
Shitet banesa 64m², kati III ne laxhen
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa 64m², kati III ne laxhen “Apollonia” nga ana e majte e rruges...
Shes banese ne Fushe Kosove
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Fushe Kosove , banesa eshte e re me siperfaqe 67m2, ka nje sallon, kuzhine me trapezari,...
Shes banese ne Fushe Kosove
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne Fushe Kosove , nje banese gjendet ne katin e 6 dhe banesa tjeter ne katin e 7 ,...
Shes Banes ne Fushe Kosove
$35000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fushe Kosove shes banesen 59m2 (netto) ndertim i vjeter, ka 2 dhoma, kuzhin, banjo, ballkon eshte ne kate...
Shes dy banesa ne Fushe Kosove
$500Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne Bresje- Fushe Kosove, ndertim i ri perballe Bizzaros, njera banese gjendet ne katin e VI...
Shes banese ne Fushe Kosove,
$30000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar, ka dy dhoma gjumi, kuzhine, e renovuar ne vitin 2006, afer ambulantes,
Shes banesen 120 m2
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 120 metra katror , 4 dhoma shpajz sallon ballkon, ne Spitalin e Euromedit