Shpalljet për Lokale në Shitje në F. Kosovë
Urgjentisht shitet garazha ne F. Kosove
$2300Lokale në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjentisht shitet garazha ne Bresje (Fushe Kosove) afer Shkolles dhe Ambulantes perballe banesave te reja...
Lokali ne rrugen kryesore ne shitje 400 m’
Lokali ne rrugen kryesore ne shitje 400 m’
$750Lokale në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lokali ne katin e dyte 400” qmimi 750 € per m° Shiten dhe banesat .kati i trete 500€ kati...