Shpalljet për Shes/Blej në F. Kosovë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Teknikë e BardhëF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Tenda Tavolina karrika me Qira
Tenda Tavolina karrika me Qira
Instrumente MuzikoreF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tenda (shatora) Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare Tendat janë origjinale Gjermane...
T’shituna – Tupana Ludwig Accent Custom
T’shituna – Tupana Ludwig Accent Custom
$650Instrumente MuzikoreF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bass 26″x16″ , Tom tom 13″ x 11″ , Floor Tom 16″ x 16″ dhe 18″ x...
ofrojme qadra me qera per dasma
ofrojme qadra me qera per dasma
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me...
Dyer automatike per garazha
Dyer automatike per garazha
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyer të garazhdave Paneli i derës ngjyrë e bardhë, hiri, antracid, e kaftë apo ngjyrë druri....
Mobileri lire e mire
Mobileri lire e mire
Shes/BlejF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Salloni i mobileve Wood Product Mobilje moderne dhe kualitative me garancion Per cilesine e produkteve tona...
KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!!
KAMINE PER NXEMJE QENDRORE URGJENT!!
$450Industri & MakineriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kamine per nxemje qendrore, me lende djegse dru apo qymyr. Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe...
Tupana Ludwig Accent Custom set
Tupana Ludwig Accent Custom set
Instrumente MuzikoreF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tupanat perbahen prej: Bass 26″x16″ , Tom tom 13″ x 11″ , Floor Tom 16″ x...
kamionqin 7 vede me prokolic shum komod
Shes/BlejF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kamionqin dyfish kabin me prekolic per pun te ndryshme shum komod i rujtur
shes tavolinen e bukes me 8 karriga
shes tavolinen e bukes me 8 karriga
$200MobileriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes tavolinen e bukes shume pak te perdorur me 8 karriga , Tavolina eshte e madhe dhe i hapet edhe nje...
shes kuzhine pak te perdorur
$150MobileriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kuzhine , frigorifer, kauq dhe tavoline me qmim shume te votishem, te interesuarit mund te na kontaktojn.
Dyer dhe dritare nga plastika
Shes/BlejF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim dyer dhe dritare nga plastika. Dimensionet sipas porosisë. Profile gjermane ROPLASTO. Transporti...
Dyer te Garazhave
Dyer te Garazhave
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyert e Garazhave me teledirigjues 1. Paneli i derës ngjyrë e bardhë, e kaftë apo ngjyrë druri. 2....
kryjem keto pun si instalime elektrike si per banes lokale shtepi
Teknikë e BardhëF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ntp bucki kryen keto bun si instalime elektrike si banesa shtepi lokale me qmim te voliteshem ju mir pret...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
Industri & MakineriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...