Shpalljet për Mobileri në F. Kosovë
shes tavolinen e bukes me 8 karriga
shes tavolinen e bukes me 8 karriga
$200MobileriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes tavolinen e bukes shume pak te perdorur me 8 karriga , Tavolina eshte e madhe dhe i hapet edhe nje...
shes kuzhine pak te perdorur
$150MobileriF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kuzhine , frigorifer, kauq dhe tavoline me qmim shume te votishem, te interesuarit mund te na kontaktojn.