Shpalljet për Automjete në Ferizaj
skuter elektrik
skuter elektrik
$350MotoçikletaFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.skuter elektrik pa perdor 044975454
Pegueto 308 1.6 HDI viti 2011 ME 72.000 KM 100%
Pegueto 308 1.6 HDI viti 2011 ME 72.000 KM 100%
$6500Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.PEUGEOT 308 1.6 HDI 72.000 KM te garantura 100% 75PS*NGJYRA E ZEZË METALIKE *DRITA TË MJEGLLES*VETURA...
Mercedes-Benz ML 270 CDI
Mercedes-Benz ML 270 CDI
$8300Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Mercedesin Me gjitha opsionet Servisat te Mercedesi GPS Klim DVD Gumat e dimrit goodyer te reja Guma...
Fellne
Fellne
$150AutomjeteFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 3 fellne bashk me goma , gomat jane te dimrit jane shum te mira profilin e kan 225/45 r17 , jane per...
Opel Vectra 92 Benzin dhe Gas
Opel Vectra 92 Benzin dhe Gas
$1400Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Opel Vectra Benzin dhe Gas Viti prodhimit 1992 Regjistrimi ka date deri me 03.09.2014 Eshte ne gjendje te...
Mercedes Vito 111 CDI 2.2 dizel -07
Mercedes Vito 111 CDI 2.2 dizel -07
$9500Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjent Mercedes Vito CDI 111 viti 2007. Kombi eshte i sapo ardhur nga Gjermania dhe ka liber...
Kamping kamp shtepiz
Kamping kamp shtepiz
AutomjeteFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kamp shtepiz shitet nje kamp shtepiz me shator para ballkon e rujtur , shtrat per 3 persona me mini kuzhin...
VW Kombi T4 -98  dizel
VW Kombi T4 -98 dizel
KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet VW T4 Vetura esht shume e rujshme shini ne foto… Motori esht 2,5 dizel GOMA TE REJA ME 9MM...
bmw 2.4 dizel sport
$1500Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet bmw 2.4 dizel sport
Shes Golf IV TDI 98 cmimi 1800 Euro
Shes Golf IV TDI 98 cmimi 1800 Euro
$1800AutomjeteFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf 4 TDI viti prodhimit 1998 pa doganuar per pjes ne gjendje te mire i ardhur nga gjermania
NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05
NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05
$19800Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05 NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4...
OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998
OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998
$6300Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998 OPELL FRONTERA 2500 cc TDS 4X4...
Shes Skuter Aprilia Sr50r i doganuar viti prodhimit 2008
Shes Skuter Aprilia Sr50r i doganuar viti prodhimit 2008
$1500MotoçikletaFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ne gjendje rregullt 044677227
Golf 2 dizel
$1100Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes golf 2 dizel Ks regjistrimi i skaduar
shes audi sport
shes audi sport
Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes audi sport per mah shum informata kontaktoni ne tel
rimorkio kipper langendorf
rimorkio kipper langendorf
$0000KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes rimorkin kipper langendorf 3 aks me jastik nje aks i ngrihet lart e doganuar v.p.1992 22cubik sistem...
rimorkio kassbahrer v.p.1991 e doganuar homologim.k.teknike
rimorkio kassbahrer v.p.1991 e doganuar homologim.k.teknike
$0000KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes rimorkin kipper kassbahrer v.p.1991 e doganuar homologim 3 aks me jastik nje ask i ngrihet lart gomat...
shes scanin 144 460 ps
shes scanin 144 460 ps
$000KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes scanin 144 460 ps v.p.1998 rotarder intarder tempomat klim webasto ne gjendte te mir teknike e doganuar
shes MAN 19.414 v.p.25.12.1999 rimorkio kipper langendorf
shes MAN 19.414 v.p.25.12.1999 rimorkio kipper langendorf
$0000KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes man 19.414 v.p. 25.12.1999.regjistrim i par ne ks,rotarder,intarder,tempomat,klim,vebasto,karriga me...
Golf 2 diesel 1.6
Golf 2 diesel 1.6
$1400Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.1 par dyer ngjyr te kuqe viti 1986 ne gjendje shum te rregullt regjistrim deri me 19 mars 2010 e-mail per...