Shpalljet për Vetura në Shitje në Ferizaj
Pegueto 308 1.6 HDI viti 2011 ME 72.000 KM 100%
Pegueto 308 1.6 HDI viti 2011 ME 72.000 KM 100%
$6500Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.PEUGEOT 308 1.6 HDI 72.000 KM te garantura 100% 75PS*NGJYRA E ZEZË METALIKE *DRITA TË MJEGLLES*VETURA...
Mercedes-Benz ML 270 CDI
Mercedes-Benz ML 270 CDI
$8300Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Mercedesin Me gjitha opsionet Servisat te Mercedesi GPS Klim DVD Gumat e dimrit goodyer te reja Guma...
Opel Vectra 92 Benzin dhe Gas
Opel Vectra 92 Benzin dhe Gas
$1400Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Opel Vectra Benzin dhe Gas Viti prodhimit 1992 Regjistrimi ka date deri me 03.09.2014 Eshte ne gjendje te...
Mercedes Vito 111 CDI 2.2 dizel -07
Mercedes Vito 111 CDI 2.2 dizel -07
$9500Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjent Mercedes Vito CDI 111 viti 2007. Kombi eshte i sapo ardhur nga Gjermania dhe ka liber...
bmw 2.4 dizel sport
$1500Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet bmw 2.4 dizel sport
NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05
NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05
$19800Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05 NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4...
OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998
OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998
$6300Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998 OPELL FRONTERA 2500 cc TDS 4X4...
Golf 2 dizel
$1100Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes golf 2 dizel Ks regjistrimi i skaduar
shes audi sport
shes audi sport
Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes audi sport per mah shum informata kontaktoni ne tel
Golf 2 diesel 1.6
Golf 2 diesel 1.6
$1400Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.1 par dyer ngjyr te kuqe viti 1986 ne gjendje shum te rregullt regjistrim deri me 19 mars 2010 e-mail per...
LANDROVER  FREELANDER  TD4 ES / 2002/4×4 MANUELL DIZEL
LANDROVER FREELANDER TD4 ES / 2002/4×4 MANUELL DIZEL
$12000Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. LANDROVER FREELANDER TD4 ES / 2002/I KALTER MANUEL/4 x 4 /2L DISEL BMW MOTOR/7 LITRA DISEL NE 100 KM...
SMART  ROADSTAR 61/ 0.7 CC BENZIN/95 PS(KAL FUQI) sport KABRIOLET
SMART ROADSTAR 61/ 0.7 CC BENZIN/95 PS(KAL FUQI) sport KABRIOLET
$8950.00Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SMART ROADSTAR 61/ 0.7 CC BENZIN/95 PS(KAL FUQI) 2003/MOTOR I MERCEDESIT 0.7L/ 4 LITRA NE 100KM/FULL...