Shpalljet për Elektronikë në Ferizaj
Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët
Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët
$530CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët Ne jemi shumicë...
Shes Iphone 5
Shes Iphone 5
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes iphone 5- 64GB gjynra e bardhe gjamin e ka te thyer carrer AT&T
ngjyra per printer
ngjyra per printer
$40TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ngjyra origjinale per printer epson ne paketim origjinal
Shitet Banes80m2 Kati i Parë+Lokali23m2+Garazha
$77000TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 80m2 kati i parë i mobiluar + lokali 23m2+ Garazha. Mu para hyrjes kryesore të banesës...
Iventar per Beauty salon
Iventar per Beauty salon
TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.iventar nga turkia me kualitet te lart .. jemi nga maqedonia Kumanova per me shum info me shenoni ne...
Kompjuter -DELL Shtepiza 70$
Kompjuter -DELL Shtepiza 70$
$70KompjuterëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepiza Dell Qmimi 70$ RAM MEMORJE 2GB HARDISK 80GB
Nokia N73 , Sony Eriscon, Nokia 2220 c
Nokia N73 , Sony Eriscon, Nokia 2220 c
$15CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.-punojn shum mir po nokia esht shum e rujtun dyt kan qmimin nga 15 euro . Nokin e shes me gjith adapter te...
shes lloptop acer aspire pa perdor
shes lloptop acer aspire pa perdor
$250LaptopëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lloptopi acer pa perdor osht nkuti Boj nddrim edhe me Skuter , Mini cross 125cc … Muni me...
Xperia e10i mini
Xperia e10i mini
$50CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. sony xperia me cmim te volitshem teli eshte kejt ne gjendje te rregullt .e ka te instalume dhe ni program...
Samsung Galaxy S1
Samsung Galaxy S1
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.E shes mobilin Samsung Galaxy S1 GT i9003.Eshte i perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt.Pjest e ti jane...
AnaJet Printers
AnaJet Printers
$00TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mir se vini ne boten e reklamave … Makina qe printontojn ne gjitheqka … Makina mobile per shtypje te...
AZONPrinters
AZONPrinters
$00TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mir se vini ne boten e reklamave … Makina qe printontojn ne gjitheqka … Makina mobile per...
Lens per Foto-Video 360 shkall
Lens per Foto-Video 360 shkall
$765Kamera DigjitaleFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompanija Danek ofron shum gjera te mira e njera prej tyre eshte edhe kjo lens e ashtuqujtura ”...
Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman
Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman , Ne gjendje te rregullt teknike, Çmimi sipas marrveshjes
Shes Nintendo GAME BOY
Shes Nintendo GAME BOY
$5Video LojëraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nintendo GAME BOY origjinal, eshte i mire per te gjitha lojrat e nintendo Game Boy, vetem se i duhen 4...
shes nokia 6220 c
shes nokia 6220 c
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nokia sht shum i mire , ka kamer 5.0 pixels, ka kabllat per me lidh me tev , asht pi anglis ,punon shum mire,