Shpalljet për Celularë në Ferizaj
Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët
Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët
$530CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët Ne jemi shumicë...
Shes Iphone 5
Shes Iphone 5
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes iphone 5- 64GB gjynra e bardhe gjamin e ka te thyer carrer AT&T
Nokia N73 , Sony Eriscon, Nokia 2220 c
Nokia N73 , Sony Eriscon, Nokia 2220 c
$15CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.-punojn shum mir po nokia esht shum e rujtun dyt kan qmimin nga 15 euro . Nokin e shes me gjith adapter te...
Xperia e10i mini
Xperia e10i mini
$50CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. sony xperia me cmim te volitshem teli eshte kejt ne gjendje te rregullt .e ka te instalume dhe ni program...
Samsung Galaxy S1
Samsung Galaxy S1
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.E shes mobilin Samsung Galaxy S1 GT i9003.Eshte i perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt.Pjest e ti jane...
Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman
Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman , Ne gjendje te rregullt teknike, Çmimi sipas marrveshjes
shes nokia 6220 c
shes nokia 6220 c
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nokia sht shum i mire , ka kamer 5.0 pixels, ka kabllat per me lidh me tev , asht pi anglis ,punon shum mire,