Shpalljet për Patundshmëri në Ferizaj
Ofroj kredi e financimi garantuar  100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Dhoma për StudentëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Tokës dhe shtëpisë në shitje Babushan, Ferizaj.
Tokës dhe shtëpisë në shitje Babushan, Ferizaj.
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tokës dhe shtëpisë në shitje, parcelat e shumta, totale 2 ha, dhe shulicë me shtëpinë e 33ari,...
Tokës dhe shtëpisë  në shitje (zemljiste i plac) Babushi Serb Ferizaj
Tokës dhe shtëpisë në shitje (zemljiste i plac) Babushi Serb Ferizaj
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tokës dhe shtëpisë në shitje, parcelat e shumta, totale 2 ha, dhe shulicë me shtëpinë e 33ari,...
Shitet toka
Shitet toka
$25TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier...
Banesa ne Ferizaj
Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Ferizaj,rr.Crnogorska 2/4 no.12. 40m katror. cmimi :marveshje. Tel. +381643335828 ose...
Shtëpi dhe tokës për shitje, Babushan, Ferizaj.
Shtëpi dhe tokës për shitje, Babushan, Ferizaj.
PatundshmëriFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpi dhe tokës për shitje , fshati Babushan, afër Ferizaj, çmimi i negociueshëm, telefononi për...
DEPO ME QERA  370M2- FERIZAJ
DEPO ME QERA 370M2- FERIZAJ
$570Lokale me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekt- Depo me qera, me siperfaqe 370m2, apo 2160kub meter, zyre 15 m2, dy banjo ( WC) . Po ashtu janë...
Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan
Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan
$25TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte: Tokat ndodhet ne fahatin Shtyllas ne dy anet...
Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore
Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore
$25TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan në Albania. Kjo tokë ndodhet 4 km...
Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem  ne By-pass e Fier
Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier
$25TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan në Albania. Kjo tokë ndodhet...
Elkos group – oferte  7% ZBRITJE ne banesa
Elkos group – oferte 7% ZBRITJE ne banesa
$450Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me oferten me te mire ne vend ofrojm banesat me standarde europiane dhe me kualitative ne Kosove. Kompleksi...
Lokali ipet me qera  ne qender te Ferizajit (afer komunes)
Lokali ipet me qera ne qender te Ferizajit (afer komunes)
$500Lokale me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ipet me qera ne qender te Ferizajit (afer komunes) Lokali gjindet ne RR. ‘’12 Qershori’’...
Lokali ipet me qera  ne qender te Ferizajit (afer komunes)
Lokali ipet me qera ne qender te Ferizajit (afer komunes)
$500Lokale me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ipet me qera ne qender te Ferizajit (afer komunes) Lokali gjindet ne RR. ‘’12 Qershori’’...
Shitet Banes80m2 Kati i Parë+Lokali23m2+Garazha
$77000PatundshmëriFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 80m2 kati i parë i mobiluar + lokali 23m2. Mu para hyrjes kryesore të banesës + garazha...
Lokali ipet me qira  ne qender te Ferizajit (afer komunes)
Lokali ipet me qira ne qender te Ferizajit (afer komunes)
$500Lokale me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ipet me qira ne qender te Ferizajit (afer komunes) Adresa: Lokali gjindet ne RR. ‘’12...
Shitet Banesa+Lokali+Garazha, nuk ndahen
$77000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Klient te nderuar Shitet Banesa 80m2 e mobilume Kati i Parë +Lokali 23m2 mu në hyrje të baneses+Garazha....
Shes Truall (oborr) 6 Ari  ne Fer
Shes Truall (oborr) 6 Ari ne Fer
$68000TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trualli (oborri) ka 6 Ari ne rrugen Vëllezërit Xhakli afer Ures se madhe ne Rrugen e Gjilanit mbrapa Eli...
Shitet trualli 6 ari për ndërtim komercial + apartamente
Shitet trualli 6 ari për ndërtim komercial + apartamente
$260000TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET APO IPET NË KOMPENZIM TRUALLI 6 ARI NË RRUGEN E NERODIMES N° 24 NË FERIZAJ. 500 METRA NGA QENDRA...