Shpalljet për Banesa me Qera në Ferizaj
APARTMENT FOR RENT -LËSHOJ BANESË ME QERA
APARTMENT FOR RENT -LËSHOJ BANESË ME QERA
Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.APARTMENT FOR RENT -LËSHOJ BANESË ME QERA Location / Lokacioni: “Over/Mbi – ORCHIDE...
Banesa me Qera – Apartment for Rent
Banesa me Qera – Apartment for Rent
Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshojme Banesa me qera ne Ferizaj rruga Rexhep Bislimi afer Kishes Katolike Banesat jane te mobiluara me...
Lëshoj Banesn me Qera në Ferizaj Mirë dhe Lirë
Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshëndetje të nderuar Klient. Lëshoj Banesën me qera për ballë Mega Marketit “Mentori”...
Shtepi me qera ne lagjen e re
$300Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepi me dy dhoma te fjetjes nje kuzhine nje sallon dhe nje banjo.
me qerra
$170Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.dhom kuzhin banjo e regulluar gjindet afer ambulantes rajonale ne rrug gjlanit
Jap Banes Me Qera Ne Qender Te Ferzajit
$220Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa Gjendet Ne QEnder Te Qytetit Eshte 100m Ka 2 Dhoma Gjumi,Sallonin,Banjo,Kuzhine,2...
Kërkoj banesë me qera në ferizaj
Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi familje katër anëtarëshe dhe kërkojmë banesë me qera në ferizaj me qmim të favorshëm
1 apo 2 dhoma
Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi 4 antare kerkojme nje bane ne Ferizaj prej dates 24.07.10 deri 18.08.10
banes me qera
$0000Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj banes me qera n lakrisht ka 2 dhoma gjumi dhom dite kuzhin
SHES BANESEN NE FERIZAJ 65 m2 Nderti.vjeter me nx.qendr.indiv.
Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES BANESEN NE FERIZAJ 65 m2 ne qender te FERIZAJIT urgjent ose ndrroj me nje te ngjajsme ne PRISHTINE...
kerkoj banes me ni dhom ose 2 dhoma ne qender ne ferizaj eh mobiluar munsisht
Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj banes ose shtepi me qira munsiht 1 ose 2 dhoma eh mobiluar te jet ne qender te ferizaj
kerkoj banes
Banesa me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj banes me qira ne ferizaj munsisht ne qender ose afer qendres qmimi 200 ero deri 220 ne muaj banes...