Shpalljet për Banesa në Shitje në Ferizaj
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Banesa ne Ferizaj
Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Ferizaj,rr.Crnogorska 2/4 no.12. 40m katror. cmimi :marveshje. Tel. +381643335828 ose...
Elkos group – oferte  7% ZBRITJE ne banesa
Elkos group – oferte 7% ZBRITJE ne banesa
$450Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me oferten me te mire ne vend ofrojm banesat me standarde europiane dhe me kualitative ne Kosove. Kompleksi...
Shitet Banesa+Lokali+Garazha, nuk ndahen
$77000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Klient te nderuar Shitet Banesa 80m2 e mobilume Kati i Parë +Lokali 23m2 mu në hyrje të baneses+Garazha....
Banes+Lokali+Garazha në Ferizaj Qmimi i Volitshëm…!!!
$80000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje. Shitet Banesa 82m2 kati i parë i mobiluar + lokali 21m2. mu para hyrjes kryesore të...
Banesa 88.74m2, 2dhoma gjumi
Banesa 88.74m2, 2dhoma gjumi
$480Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa 88.74m2 ne Rrugen Astrit Bytyqi Ferizaj ne kompleksin Vizioni-S. Per me shume info rreth...
Shes Banesen te tregu i gjelbert 94m²
Shes Banesen te tregu i gjelbert 94m²
Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 94m² dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin banjo banesa gjendet te tregu i gjelbert (Te pazari)...
Banesa e re ne Ferizaj 116m afer Ambolantes se re dhe afer Kishes Katolike
$56000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banes e re 3 Dhoma + Salloni,Banjo me kushte moderne,Nxemje qendrore , Ashensor ,2 Ballkona ,Paisjet e...
Shes banes 77m2 perball Hotel Fitonit
Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banes me qmim te volitshum ne qender te qytetit ne Ferizaj banesa eshte ende duke u ndertuar kati i par mbi...
SHITET BANESA 63 M KATRORE NE FERIZAJ
$31.000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA 63 METRA KATRORE NE FERIZAJ NE RRUGEN E MIN DURAKU KATI I TRETE KA KLIMATIZIM NXEMJE QENDRORE...
Shitet Banesa ne qender te qytetit
$33000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne rrugen kryesore “Deshmoret e Kombit” dhe ka gjithsej 58m2 NETO, kati III dhe...